Meatfly.cz v době epidemie

Vážení zákazníci,

situace způsobená šířením corona viru se mění v podstatě každou hodinu. Stejně jako vy ji sledujeme a postupně reagujeme na opatření zaváděná vládou a dalšími orgány. Reagujeme také na opatření, která zavádějí naši smluvní přepravci.


Seznam aktuálních opatření na straně našeho e-shopu


Osobní odběry

Osobní odběry jsou z důvou uzavření všech našich prodejen do odvolání mimo provoz.

Pokud jste si udělali objednávku na osobní odběr v době, kdy to ještě bylo možné, bude pro Vás připravena k vyzvednutí po odvolání aktuálních omezení. 
Můžete také kontaktovat naši zákaznikou linku a nechat si objednávku změnit na doručení domů.

Volejte nebo pište: 

 +420 725 984 530
 eshop@meatfly.cz
 Po-Pá 9:00 - 17:00

Doprava a platba

Vzhledem k omezení služeb v podobě uzavření osobních odběrů, jsme snížili hranici hodnoty objednávky pro dopravu zdarma na 400 Kč.

Prosíme Vás, abyste pokud možno volili platbu kartou (online). Jedná se o doporučení v podstatě všech přepravců, kteří se snaží maximálně omezit kontakt řidiče s Vámi a tím pokud možno zamezit přenosu nákazy.

Někteří přepravci již zrušili dobírky např., pro Slovensko a zrušení i pro ČR zvažují.

Problémy s doručením

Prosíme Vás také o trpělivost. Vzhledem k opatřením, která jsou zaváděna na hranicích, se dopravci často dostávají do potíží a dodávky se tak mohou zpožďovat. 

Zásilky, které společnost PPL aktuálně není schopna doručit z důvodu uzavření některých oblastí v ČR, budou uloženy na depech přepravce a doručeny budou ihned po zrušení těchto lokálních uzavírek.

Uzavřené oblasti:

Olomoucký kraj: Uničov, Červenka, Litovel, Chudobín, Savín, Víska, Nová ves, Nasobůrky, Myslechovice, Střelice, Renoty, Dolní Sukolom, Horní Sukolom, Nová dědina, Dětřichov, Brníčko, Benkov, Unčovice, Tři Dvory, Rozvadovice, Chořelice

Kraj Vysočina: Kynice (Havlíčkobrodsko)

 

Ještě jednou díky za pochopení zavedení těchto opatření. Díky také za Vaše objednávky a věrnost naší obchodní značce.

Hodně zdraví.

Tým Meatfly