Meatfly je pořád online - tak si udělejte radost!

Ať se děje cokoliv, desítky lidí u nás pořád makají na tom, aby se k vám věci z našeho e-shopu dostali co nejrychleji i v dnešní době. A abychom vám to zjednodušili, výrazně jsme snížili limit pro dopravu zdarma. Odpovědi na všechny otázky, které vás můžou napadnout, jsme zkusili sepsat níže. Jestli jsme se netrefili, nevadí. Napište nám, nebo zavolejte.

Jak je to s online objednávkami?

Všechno běží, jak jste zvyklí. E-shop běží naplno a vaše objednávky vyřizujeme a hned předáváme dopravcům. A protože jsme vás kvůli zavřeným prodejnám ochudili o možnost osobního odběru, aspoň jsme snížili limit pro dopravu zdarma z 1500 korun na čtyři stovky. Tak mrkněte do e-shopu a něco si vyberte. Za pár dní to máte doma.

Jak je to s osobními odběry?

Kvůli vládním nařízením jsme museli naše prodejny zavřít. Hned jak vláda zavření obchodů oznámila, stopli jsme možnost osobního odběru, nějaké objednávky ale už byly na cestě. Ty si budete moci vyzvednout, hned jak vláda omezení odvolá a my i vy se dostaneme do prodejen. Pokud se vám nechce čekat, zavolejte nám, uděláme všechno proto, abychom změnili způsob doručení a vaše zboží vám dovezli pošťáci.

Postupné uvolňování

Dle informací o postupném uvolňování vladních restrikcí, můžeme 27. 4. konečně otevřít alespoň některé prodejny. Jedná se o ty prodejny, které nejsou součástí nákupních center. To znamená, že na nich bude možné nejen zboží prodávat a zkoušet, ale také si na ně začít nechat posílat objednávky k vyzvednutí.

Od 27. 4. 2020 otevřeny tyto prodejny:

11. 5. OTEVÍRÁME VŠECHNY ZBÝVAJÍCÍ PRODEJNY

Volej nebo piš: 

 +420 725 984 530
 eshop@meatfly.cz
 Po-Pá 9:00 - 17:00

Doprava a platba

Jak už jsme říkali, snížili jsme limit pro dopravu zdarma na 400 Kč - JEN DO 10.5.2020! - více v ceníku
Pokud to jen trochu jde, plaťte předem kartou. V tomhle se přidáváme k prosbě všech dopravců. Tím, že si s řidičem přepravní služby nebudete předávat hotovost, ani mu „pípat“ kartou, výrazně snížíte riziko, že na sebe kýchnete a nakazíte se. Děkujeme :-)

Jak rychle zásilky chodí?

My je odbavujeme bleskurychle, ale současná situace dává zabrat dopravcům. Kvůli potížím na hranicích i vysokému objemu zásilek můžou nabrat skluz. Tak nás prosím nekamenujte. My i dopravci děláme fakt všechno, co se dá, abychom vám váš balík doručili co nejdřív.
Pokud by se náhodou stalo, že oblast, ve které bydlíte, kvůli karanténě uzavřou, uloží dopravce (PPL) vaši zásilku na svém depu a doruč vám ji hned po zrušení těchto lokálních uzavírek.

Ještě jednou díky za trpělivost. A za to, že jste pořád s námi. Těšíme se, až vás zase budeme moct potkat naživo. Do té doby na nás občas mrkněte na Instagramu a Facebooku a samozřejmě tady na webu. Jedeme dál a nové jarní kousky nám na skladu přibývají.

 

Tým Meatfly