Půjčovna paddleboardů Meatfly v Brně

 

Paddleboard Meatfly na zkoušku a na dovolenou?

Paddleboardu propadneš. Zaručeně. Ale jestli to chceš nejdřív zkusit, půjč si jej. Meatfly otevírá půjčovnu letních paddleboardů. Je jen na tobě, jestli si jej vezmeš na víkend k rybníku, nebo na dva týdny k moři.

 

Jak půjčovna funguje?

Jednoduše. Zabookuj si svůj paddleboard online a pak si jej vyzvedni na některém ze tří míst v Brně. Paddle dostaneš nachystaný v přepravním batohu, pohodlně se ti vleze do auta, ale zvládneš ho odnést i na zádech na šalinu.

K paddleboardu ti samozřejmě přibalíme i kvalitní hliníkové pádlo a pumpu. Pokud jsi nováček, při převzetí ti samozřejmě vysvětlíme, jak paddleboard nafouknout a připravit na jízdu. A řekneme ti i pár triků, jak si jízdu na něm užít.

 

Paddleboard si můžeš vyzvednout v těchto provozovnách:

MEATFLY factory 
Areál Královopolská, (PLÁNEK)
Křižíkova 2989/68a, Brno 612 00
pujcovna@meatfly.cz
Po-Pá 9:00-16:00

  Navigovat na půjčovnu
MEATFLY OC Královo Pole

Cimburkova 4, Brno 612 00
tel.+420 725 984 548
Po-Ne 9:00-21:00

  Navigovat na půjčovnu
MEATFLY Běhounská
Běhounská 22, Brno 602 00 
tel. +420 725 984 535
Po-Pá 9:30-19:00, So 10:30-14:00

  Navigovat na půjčovnu
RD BOARDING
externí půjčovna,
Kemp Mars, Šakvice (Nové Mlýny)
tel. +420 776 357 354

  Navigovat na půjčovnu

 

Kolik to stojí?

Aby sis mohl plně užít dnů, na které si chceš paddleboard půjčit, nepočítáme ti dny, ve které si paddle půjčuješ nebo ho vracíš. Pokud tedy potřebuješ paddle na sobotu a neděli, tak si ho vyzvedneš v pátek a vrátíš v pondělí. Naúčtujeme ti 2 dny.

Ceník

Když si budeš paddleboard přebírat, vezmeme si od tebe zálohu 6000 Kč. Až nám paddle vrátíš, zálohu ti vrátíme a odečteme z ní cenu půjčovného.
A pozor! Když se ti paddleboard zalíbí a budeš si jej chtít koupit, celé půjčovné ti odečteme z jeho ceny.

 

Jak si mám vybrat paddleboard?

Na výběr máš ze tří našich paddlů vhodných pro začátečníky i pokročilé jezdce. Klikni na konkrétní model a dozvíš se, na co je vhodný. A pak už si jen vyber ten, který ti vyhovuje.

 

 

Jak paddleboard funguje?

Paddleboard je nafukovací prkno ze speciálního materiálu, který má po napumpování vlastnosti podobné pevným surfovým prknům. Jezdí se na něm ve stoje pomocí dlouhého pádla. Na klidné vodě můžou paddlit i úplní začátečníci. Ti zkušenější můžou vyrazit klidně na řeku nebo na moře.

Techniku se naučíš za chvíli a pak už můžeš vyrazit kamkoliv tě voda ponese. 

 

Základní výbava

 

 

Formulář - rezervace