Back to school 2020

Zpátky do školy? S novým batohem a stylovým notebookem!
Co si tak dát do tvého nového batohu MEATFLY rovnou i stylový notebook Acer? Stačí mít trochu štěstí.

MEATFLY a POČÍTÁRNA.CZ spouští soutěž o notebook ACER v hodnotě 16 tisíc korun

BACK-TO-SCHOOL-2020

 Chceš vyhrát? Nemusíš udělat nic jiného, než si na našem e-shopu koupit některý z našich stylových batohů MEATFLY nebo NUGGET a my tě automaticky zařadíme do soutěže. Tak na nic nečekej a 

VRHNI SE DO NAŠEHO E-SHOPU

 

Proč zrovna batoh MEATFLY?

Jeden batoh, sto způsobů využití
Ať je ti deset, nebo chodíš na vejšku, mezi našimi batohy najdeš ten správný kus pro tebe. Všechny batohy mají vymakaný design, díky kterému se v nich dá dobře přenášet notebook, školní sešity i sportovní a jiné vybavení. Ráno s ním vyrazíš do školy, odpoledne si ho můžeš vzít na kolo a o víkendu klidně na hory.

Neničí záda
Naše batohy mají propracovanou ergonomii se zpevněnými zády a komfortním polstrováním. Na těle skvěle drží díky bederním a hrudním popruhům.

Vydrží (skoro) cokoliv
Počítáme s tím, že batoh s tebou prožije krušné chvíle a že mu budeš pořádně nakládat. Používáme kvalitní materiály a než na trh pustíme nový model, dostane pořádně zabrat na testovací lince, kde jej přetížíme a zkoušíme, co vydrží.

Má originální design
Design je otázkou vkusu, proto každý model děláme v několika barevných variantách, aby se v něm našel každý. Jen u nás můžeš hned teď vybírat ze stovky designů batohů MEATFLY a padesátky batohů NUGGET.

 

BASEJUMPER
EXILE
EXILE
WANDERER
BATOHY MEATFLY

 

Ušetři na novém počítači, i když nevyhraješ 

Nový počítač si můžeš dopřát, i když nevyhraješ. Ke každému batohu navíc dáváme poukaz na slevu 200 Kč na nákup v e-shopu POČÍTÁRNA.CZ. Stylové notebooky, počítače, mobily a tablety můžeš díky MEATFLY ještě levněji.

Jak poukaz získáš?

Je to ultrajednoduché: objednej si u nás jakýkoliv batoh a v potvrzení objednávky dostaneš kód, který uplatníš při nákupu na POČÍTÁRNA.CZ. Akce platí i na našich prodejnách, poukaz na slevu ti dá přímo prodavač.

Na závěr jen pár drobností, které bys měl vědět: Poukaz lze uplatnit na sortiment počítačů, notebooků, tabletů a mobilních telefonů. Poukazy nelze sčítat.

Pořádek musí být, tady je tedy pár základních pravidel naší soutěže:

  1. Do soutěže zařadíme všechny realizované objednávky na batohy značek MEATFLY a NUGGET provedené od 31.7 do 31.8 na e-shopech meatfly.cz a nugget.cz. Realizovanou objednávku se rozumí objednávka, která je uhrazena a u které nebyla využita možnost vrácení zboží ve 14denní lhůtě.

  2. Vaše osobní údaje zpracujeme pro potřeby soutěže pouze na úrovni údajů potřebných pro samotnou objednávku.

  3. Výherce vybereme 15. září a kontaktujeme jej prostřednictvím emailu uvedeného ve vítězné objednávce.

  4. Soutěž se nevztahuje na nákupy v našich kamenných prodejnách.